محتوی چند رسانه ای برای شرکت و محصولات
لاستیک سیلیکونی برای صنایع برق

SILICONE SQUARE یک شرکت تولید کننده و ارائه دهنده مواد سیلیکونی مایع متخصص در چین می باشد. ما به استفاده از تکنولوژیهای جدید و تولید محصولات جدید ادامه می دهیم. در نتیجه، ما قادر به ارائه مواد سیلیکونی جدید شامل LSR عایق و رسانا و محصولات دیگر هستیم. اگر شما محصولات مورد دلخواه خود را در تولیدات ما نیافتید، لطفا با ما درمیان بگذارید. تیم طراحی ما و متخصصان خدمات مشتری ما به شما راه حلهای مناسب برای نیازتان ارائه خواهند داد.

لاستیک سیلیکونی برای نگهداری نوزاد

شرکت SQUARE Silicone Materials متعهد به تحقیق و تولید مواد سیلیکونی از سال 2002 بوده است. سالها تجربه به ما توانایی تولید لاستیک سیلیکونی با کیفیت برای مقاصد عمومی شامل کاهش دهنده شعله LSR ، LSR ویسکوزیت پایین، لاستیک سیلیکونی مقاوم به دمای بالا و ... را داده است. شرکت ما دارای گواهینامه ایزو 9001 است و محصولات سیلیکونی ما به انگلستان، آمریکا، استرالیا، برزیل و تایلند صادر می گردد.

لاستیک سیلیکونی برای استفاده دارویی

شرکت SQUARE Silicone Materials در سال 2002 تاسیس گردید و یک تولید کننده و ارائه دهنده متخصص لاستیک سیلیکونی برای مقاصد دارویی در چین است. با داشتن گواهینامه مدیریت کیفیت ایزو 9001، ما قادر به تولید لاستیک سیلیکونی مایع و جامد با کیفیت هستیم. محصولات ما بطور وسیعی در زمینه های محصولات الکترونیک، برق، تجهیزات پزشکی، محصولات کودک، تجهیزات آشپزخانه، اتومبیل، پارچه، مهندسی مکانیک و دیگر محصولات استفاده می شوند.

  1. لاستیک سیلیکونی مایع برای مقاصد دارویی

   LIM2012-XXA/B یک لاستیک سیلیکونی مایع دو بخشی محافظت شده با پلاتینیوم برای فرآیندهای قالب تزریقی می باشد. این لاستیک سیلیکونی بطور خاص برای تولید قطعات وسایل پزشکی ساخته شده است که استانداردهای تطابقی بیو USP Class VI و ایزو 10993 تست شده است. میزان اختلاط دو بخش بایستی 1:1 باشد. لاستیک سیلیکون مایع ما برای مقاصد پزشکی دارای شفافیت بالا، الاستیسته خوب، مقاومت برشی مناسب، عدم تغییر رنگ و استهلاک حرارتی کم می باشد. این ماده می تواند در دمای 60- تا 250 درجه سانتیگراد با حفظ مشخصات مفید خود کار کند.

  1. لاستیک سلیکونی برای ساکول دارویی

   این لاستیک سیلیکونی جامد دو بخشی قالب کاتالیستی پلاتینیوم در تطابق با استانداردهای ایزو 10993، GB/T 16886.10-2000 و GB/T16886.5-2003 تولید شده است. بنابراین، برای مقاصد پزشکی مناسب می باشد. نسبت ترکیب دو بخش بایستی 1:1 باشد. لاستیک سیلیکون مایع ما برای ساکول دارویی دارای شفافیت بالا، الاستیسیته خوب، مقاومت برشی مناسب، غیر قابل تاول، استهلاک کم و ... می باشد. این ماده می تواند در شرایط محیطی 60- تا 250 درجه سانتیگراد با حفظ کلیه مشخصات مفید خود کار کند. این لاستیک یلیکونی مایع برای تولید ساکول دارویی بکار می رود.

  1. لاستیک سیلیکونی برای لوله دارویی (محافظت شده با پراکساید)

   لاستیک سیلیکونی جامد با شفافیت و مقاومت برشی بالا برای فرآیندهای اکستروژن و قالب فشاری مناسب است. این ماده دارای مقاومت کششی بالا، الاستیسیته خوب، عدم تغییر رنگ و مقاومت حرارتی بالا می باشد. می تواند در محیطهای با دمای 60- تا 250 درجه سانتیگراد با حفظ مشخصات خود کار کند. این لاستیک سیلیکونی جامد برای تولید لوله های دارویی بکار می رود.

  1. لاستیک سیلیکونی برای لوله دارویی (محافظت شده با پلاتینیوم)

   این لاستیک سیلیکونی جامد دو بخشی قالب کاتالیستی پلاتینیوم برای فرآیندهای اکستروژن مناسب است. این لاستیک سیلیکونی مخصوصا برای تولید لوله دارویی تولید شده است و مطابق با استانداردهای تطبیقی بیو ایزو 10993 و USP Class VI تست شده است. این ماده دارای شفافیت بالا، مقاومت کششی بالا، الاستیسیته خوب، عملکرد سریع و عدم نیاز به نگهداری خاص، عدم تغییر رنگ، استهلاک حرارتی کم و ... می باشد. این ماده می تواند در شرایط محیطی 60- تا 250 درجه سانتیگراد با حفظ کلیه مشخصات مفید خود کار کند.

  1. لاستیک سیلیکونی برای جدایش خون

   LSR140BS یک لاستیک سیلیکونی با ویسکوزیته و وزن مخصوص پایدار می باشد. با مخلوط کردن آن با خون بوسیله اثر سانتریفوژ، گلبولهای خون از پلاسما جدا می شوند و آنالیز خون و تست می تواند انجام شود.

  1. ژل سیلیکونی حساس به فشار برای پد الکترود دارویی

   LSG2020-60A/B یک لاستیک سیلیکونی مایع دو بخشی است که با پلاتینیوم محافظت شده وبا مخلوط کردن با نسبت 1:1 آنها ژل سیلیکون با خاصیت چسبندگی بدست می آید.

  1. لاستیک سیلیکونی دارای پوشش

   لاستیک سیلیکونی پوشش دار بصورت لاستیک سیلیکونی مایع دو بخشی کاتالیز شده با پلاتینیوم ارائه می گردد. نسبت اختلاط دو بخش 1:1 است. پس از اصلاح، لاستیک سیلیکونی دارویی بدون بو و ناخالصی می باشد. بنابراین سازگار با محیط زیست است.

  1. لاستیک سیلیکونی مایع آنتی استاتیک

   می شوند. ماده دارویی موجود دارای تطابق با استانداردهای ایزو 10993، GB/T 16886.10-2000 و GB/T16886.5-2003 و همچنین USP Class VI, US FDA CFR21.Part.177.2600، EN1616 و ROHS می باشد.

لاستیک سیلیکونی صنایع الکترونیک

لاستیک سیلیکونی معمولا در صنایع الکترونیک برای انواع مقاصد مانند پوشش و جمع آوری و .. استفاده می شود. شما می توانید لاستیک سیلیکونی عایق یا رسانا را در رولر پرینتر لیزری، صفحه کلید کامپیوتر، صفحه گشی همراه و بسیاری دیگر از لوازم الکترونیک بیابید. در SQUARE ما بهترین انتخاب لاستیک سیلیکونی قالب تزریقی را برای کاربردهای الکترونیک شما ارائه می دهیم.

لاستیک سیلیکونی غذایی

شرکت SQUARE Silicon Materials یک تولید کننده و ارائه دهنده سیلیکون غذایی در چین می باشد. در طول سالها تلاش، ما قادر به تولید انواع لاستیکهای سیلیکونی مایع و جامد بر اساس نیازهای مشتریان مختلف هستیم. مواد اولیه با کیفیت، پرسنل آموزش دیده، طراحی علمی و تجربه باعث تضمین کیفیت ما شده است. محصولات ما در زمینه های محصولات الکترونیک، الکتریکی، تجهیزات پزشکی، محصولات کودک، وسایل آشپزخانه، اتومبیل، پارچه، مهندسی مکانیک، دیگر محصولات و ... کاربرد دارند.

  1. LSR برای صفحه پخت

   لاستیک سیلیکونی مایع (LSR) یک ماده سیلیکونی کاتالیز شده با پلاتینیوم دو بخشی است که بطور خاص برای تولید صفحه پخت طراحی شده است. نسبت ترکیب دو بخش 100:2 (B:A) می باشد. پس از ترکیب، لاستیک سیلیکونی غذایی دارای خصوصیت عایقی بالا، مقاومت حرارتی و الاستیسیته مناسب می گردد. این ماده بطور وسیعی در محصولات عایقی، مقاوم حرارتی، مقاصد ضد آب و ضد رطوبت بکار می رود. به عنوان نمونه ماده LSR برای پوشش فایبر گلاس، لوله فایبر گلاس و برای تولید صفحه پخت ایده آل است.

  1. LSR برای تجهیزات خانگی

   QUARE®LIM3919-XXA/B یک لاستیک سیلیکونی مایع مقاوم، نیمه شفاف، دو بخشی و کاتالیز شده با پلاتینیوم می باشد که برای فرآیند قالب تزریقی مناسب می باشد. این سری از مواد سیلیکونی مایع با استانداردهای USA FDA CFR 21.Part.177.2600 و EN14350-2 تطابق دارد. در دمای محیط، سیلیکون غذایی می تواند برای 5 روز بطور ایمن در صورت بسته بودن پس از ترکیب بخشهای A و B استفاده شود. این زمان در صورت افزایش دما کاهش می یابد.

  1. LSR برای قالب کیک

   LSR برای قالب کیک یک لاستیک سیلیکونی مایع کاتالیز شده با پلاتینیوم دو بخشی است. دو بخش A و B با نسبت 1:1 تریب می شوند. این لاستیک سیلیکونی دارای برگشت پذیری الاستیک بالا، مقاومت حرارتی و عدم استهلاک خوب می باشد. این ماده پایدار بوده و به محیطهای با دمای 60- تا 250 درجه سانتیگراد مقاوم است و خصوصیات خود را حفظ می کند. این LSR برای ساخت قالب کیک بکار می رود.

لاستیک سیلیکونی برای تجهیزات ورزشی

تجهیزات ورزشی خود را با استفاده از لاستیک سیلیکونی برند SQUARE® تهیه کنید تا احساس خاص و عملکرد عالی سیلیکون را بدست آورید. الاستومرهای سیلیکونی ما بطور خاص برای ارائه راحتی زیاد و نرمی طراحی شده است که آنها را برای تولید ماسکهای غواصی یا عینک ایمنی ایده آل کرده است. شما می توانید به لاستیک سیلیکونی دو بخشی محافظت شده با پلاتینیوم ما اعتماد کنید تا با انرژی کمتر، بهبود را از طریق کاهش هزینه عملکرد بدست آورید.

  1. لاستیک سیلیکونی برای عینک ایمنی

   استیک سیلیکونی مایع یک ماده سیلیکونی کاتالیز شده با پلاتینیوم، با شفافیت بالا، مقاومت کششی و برشی بالا است که برای تولید عینک غواصی استفاده می شود. این مده دارای خصوصیت برگشت پذیری الاستیک خوب، عدم تغییر رنگ و استهلاک حرارتی پایین می باشد. با مقاومت حرارتی بالا این ماده می تواند بطور طبیعی در دمای 60- تا 250 درجه سانتیگراد کار کند. این لاستیک سیلیکونی عینک ایمنی در تطابق با استانداردهای USA FDA CFR21.Part.177.2600 و EN143350-2 و RoHS می باشد. لازم به ذکر است که مخلوط AB تا 5 روز در دمای 20 درجه امکان استفاده مطمئن دارد. افزایش دما باعث کاهش زمان استفاده مطمئن می گردد.

  1. لاستیک سیلیکونی بسیار شفاف برای عینک ایمنی

   لاستیک سیلیکونی سری LIM3630 شرکت SQUARE یک لاستیک سیلیکونی مایع بسیار شفاف تولید شده ازدو بخش و کاتالیز شده با پلاتینیوم می باشد. این ماده برای قالب تزریق عینک غواصی مناسب است.

لاستیک سیلیکونی اتومبیل

به شرکت SQUARE Silicone Materials خوش آمدید. شرکت ما دارای گواهینامه ایزو 9001 می باشد. ما با بهره گیری از تجهیزات تولید و تکنولوژی پیشرفته امکان تولید سیلیکون برای اتومبیل و همچنین گستره وسیعی از لاستیکهای سیلیکونی با شفافیت بالا و لاستیک سیلیکونی ویسکوالاستیک و ... را داریم. محصولات ما در زمینه های محصولات الکترونیک، برق، تجهیزات پزشکی، محصولات کودک، تجهیزات آشپزخانه، اتومبیل، پارچه، مهندسی مکانیک و دیگر محصولات مصرفی کاربرد دارند.

  1. لاستیک سیلیکونی با تراوش روغن برای مقاصد روغنکاری

   به عنوان یک متخصص تولید و پخش لاستیک سیلیکونی با تراوش روغن در چین، ما قادر به ارائه انواع لاستیکهای سیلیکونی شامل لاستیک سیلیکونی برای مواد سطوح رولری و سیلیکونهای غذایی و ... هستیم. این مواد سیلیکونی در کشورهای انگلستان، آمریکا، استرالیا، برزیل، تایلند و دیگر کشورها با استقبال خوبی مواجه شده اند. ما توجه خاصی به کیفیت محصول و خدمات مشتری داریم لذا شما می توانید از کیفیت مواد سیلیکونی ما مطمئن باشید.

  1. سیلیکون پوششی برای کیسه هوا اتومبیل

   سیلیکون پوششی مانند یک لاک رزینی سیلیکونی عایق برای پوشش ها و لوله های فایبر گلاس سیلیکونی آلی بکار می رود. پس از ولکانیزاسیون، بصورت یک غشای الاستیک در می آید. غشای شکل گرفته دارای مقاومت حرارتی بالا، مقاومت به حریق بالا و ضد رطوبت، عایق مناسب و توانایی آب بندی خوب است. محصولات عایقی که با این سیلیکون پوشش داده می شوند می توانند خاصیت عایقی خود را پس از خم شدن نیز حفظ کنند. این سیلیکون پوششی برای پوشش سطح کیسه هوای اتومبیل بکار می رود.

  1. لاستیک سیلیکونی برای سیم احتراق اتومبیل و دوشاخه جرقه

   لاستیک سیلیکونی مایع دو بخشی کاتالیز شده با پلاتینیوم بوسیله تست UL 94 تایید شده و به کلاس سطح V0 و V1 رسیده است. به دلیل داشتن PMPS می تواند در شرایط دمایی بالا مانند بیش از 200 درجه سانتیگراد به صورت عادی کار کند. این لاستیک سیلیکونی مایع دارای مقاومت دمایی بالا بوده و برای تولید سیم احتراق و دوشاخه جرقه اتومبیل بکار می رود.

  1. LSR کند کننده شعله UL-94-V0

   این لاستیک سیلیکونی مایع دو بخشی کاتالیز شده با پلاتینیوم در تطابق کامل با استاندارد UL-94-V0 تولید می شود. به دلیل کند کنندگی شعله و مقاومت حرارتی خوب، این LSR برای تولید کویلهای جرقه، کلاهک ولتاژ بالا و ... بکار می رود.

  1. نوار آب بندی سیلیکونی برای موتور و درب اتومبیل

   این نوار اب بندی سیلیکونی یک EPDM سیلیکونی بهینه شده است. این ماده دارای مقاومت دمایی بالا و مقاومت محیطی خوب و نیز خواص عالی مکانیکی ذاتی EPDM می باشد. این ماده سیلیکونی برای تولید نوار آب بندی موتور و درب اتومبیل بکار می رود.

  1. لاستیک سیلیکونی برای محصولات پلاستیک داخلی خودرو

   افزودنی بهینه شده سیلیکون یک ماده دانه شکل بوده که دارای وزن ملکولی بسیار بالا معادل 50 درصد محتوی سیلوکسان می باشد. این ماده به منظور یک افزودنی در بیشتر سیستمهای سازگار با پلی آمید برای تغییر مشخصات سطح پلاستیک طراحی شده است. افزودنی بهینه شده سیلیکونی ما دارای مقاومت محیطی بالا و مصرف انرژی پایین می باشد. این ماده می تواند مقاومت کشیدگی و صافی سطوح پلاستیک را بهبود دهد و به عنوان یک افزودنی در سیستمهای سازگار پلی آمید بکار رود.

لاستیک سیلیکونی نوری LED

ما به عنوان یک متخصص تولید و ارائه لاستیک سیلیکونی نوری LED در چین، قادر به تولید لاستیک سیلیکونی مایع و جامد هستیم. محصولات اصلی ما شامل لاستیک سیلیکونی نوری LED، لاستیک سیلیکونی برای مقاصد دارویی و .. می باشد. محصولات ما با کیفیت بالا و قیمت مناسب به کشورها انگلستان، آمریکا، استرالیا، برزیل، تایلند و دیگر کشورها صادر می گردد. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مواد سیلیکونی ما تماس بگیرید.

لاستیک سیلیکونی برای لنز فرزنل نوری

این لاستیک سیلیکونی مایع دو بخشی با شفافیت بالا و کاتالیز شده با پلاتینیوم حاوی ترکیب اولیه، عامل ترکیب، کاتالیست و افزودنی می باشد. لاستیک سیلیکونی نوری ما دارای عبور بالا، مقاومت محیطی خوب، عدم تغییر رنگ و ... است. به دلیل عدم وجود فلزات سنگین و حلالهای بودار در آن، هیچ ماده فراری در حین ولکانیزاسیون از آن خارج نمی شود. این لاستیک سیلیکونی نوری هیچ خطری برای انسان نداشته و سازگار با محیط زیست است. این محصول برای آب بندی پانلهای خورشیدی استفاده می گردد.

  1. لاستیک سیلیکونی برای لنز فرزنل نوری

   این لاستیک سیلیکونی مایع دو بخشی با شفافیت بالا و کاتالیز شده با پلاتینیوم حاوی ترکیب اولیه، عامل ترکیب، کاتالیست و افزودنی می باشد. لاستیک سیلیکونی نوری ما دارای عبور بالا، مقاومت محیطی خوب، عدم تغییر رنگ و ... است. به دلیل عدم وجود فلزات سنگین و حلالهای بودار در آن، هیچ ماده فراری در حین ولکانیزاسیون از آن خارج نمی شود. این لاستیک سیلیکونی نوری هیچ خطری برای انسان نداشته و سازگار با محیط زیست است. این محصول برای آب بندی پانلهای خورشیدی استفاده می گردد.

سیلیکون برای حفظ سلامتی و محافظت

لاستیک سیلیکونی معمولا برای کاربردهایی بکار می رود که برای سلامتی انسان و محافظت کاربرد دارند. در شرکت SQUARE Silicone، ما انتخابهای خوبی برای ژل سیلیکونی، لاستیک سیلیکونی مایع و لاستیک سیلیکونی جامد برای برآورده سازی نیاز شما برای محصولاتی نظیر پروتز سینه، ستون بینی، گوش گیر و ... ارائه می دهیم.

  1. ژل سیلیکون مایع برای پروتزهای سینه

   ژل سیلیکون ترکیبی از هر دو ماده جامد و مایع می باشد و به عنوان یک ژل شبه جامد شناخته می شود. این ژل سیلیکونی کاتالیز شده با پلاتینیوم دو بخشی دارای دانسیته پایین بوده و دارای میزان ناچیز یا بدون مواد پرکننده مانند SiO2 یا رزین MQ می باشد. به دلیل ژله ای شکل بودن ظاهر آن، معمولا به آن ژل ژله ای اطلاق می گردد. ژل سیلیکونی ما دارای شفافیت بالا، سختی صفر، غیر سمی، بدون بو و آسان برای محافظت می باشد. این ماده در دمای 50- تا 200 درجه سانتیگراد با حفظ کلیه خصوصیات مفید خود می تواند کار کند.

  1. لاستیک سیلیکونی برای مقاصد تحمل ضربه

   این لاستیک سیلیکونی مایع دو بخشی کاتالیز شده با پلاتینیوم و دانسیته پایین دارای مقدار ناچیز و یا بدون مواد پر کننده مانند رزین SiO2 و MQ می باشد و مناسب برای فرآیند قالب گیری می باشد. خصوصیات اصلی این لاستیک سیلیکونی شامل برگشت پذیری عالی، نرخ کوتاه شدگی پایدار، سیالیت خوب و ... می باشد. این ماده می تواند تحت شرایط دمایی 50- تا 200 درجه سانتیگراد با حفظ خصوصیات مفید خود کار کند. این لاستیک سیلیکونی به دلیل پایین بودن چسبناکی و سختی بخش A ، می تواند اثر کاهش لرزش خوبی داشته باشد. این ماده برای مقاصد دفع ضربه مورد استفاده قرار می گیرد. سختی لاستیک سیلیکونی ما می تواند تنظیم گردد و در نتیجه درجات مختلف دفع ضربه ایجاد گردد. با افزودن مواد پرکننده خاصیت رسانایی الکتریکی به آن اضافه می شود. این محصول معمولا برای تولید کفی کفش بکار می رود.

  1. لاستیک سیلیکونی برای گیره بینی

   این لاستیک سیلیکونی مایع دو بخشی کاتالیز شده با پلاتینیوم با شفافیت بالا برای تولید گیره بینی عینکهای معمولی طراحی و ساخته شده است. این ماده دارای ویسکوزیته پایین، عبور نو بالا، مقاومت متوسط و نسبتا نرم می باشد. دو بخش بایستی به نسبت 1:1 با هم مخلوط شوند.

  1. لاستیک سیلیکونی مناسب برای فرآیند قالب گیری

   این لاستیک سیلیکونی مایع دو بخش کاتالیز شده با پلاتینیوم با ویسکوزیته پایین به دلیل نداشتن فلزات سنگین و حلال هیدروکربن آروماتیک برای سلامتی انسان بهیچ وجه مضر نمی باشد. این ماده برای فرآیند قالب گیری مناسب بوده و نسبت ترکیب دو بخش بایستی 1:1 باشد. این لاستیک سیلیکون می تواند در دمای بالا و پایین محافظت شود که محافظت سریع در دمای بالا صورت می گیرد. این ماده اساسا برای تولید اسباب بازی بزرگسالان استفاده می شود.

  1. لاستیک سیلیکونی مایع (LSR) با ویسکوزیته پایین برای قالب تزریقی

   این ماده یک لاستیک سیلیکونی مایع با ویسکوزیته کم می باشد که از دو بخش تشکیل شده و با پلاتینیوم محافظت شده است. ماده ویسکوالاستیک آن بدون فلزات سنگین و آروماتیک می باشد و لذا برای سلامتی انسان ضرری ندارد. با ترکیب دو بخش به نسبت 1:1، LSR با ویسکوزیته کم برای قالب تزریقی مناسب است.

  1. لاستیک سیلیکونی مایع (LSR) با شفافیت بالا برای گوشگیر

   این یک لاستیک سیلیکونی غذایی می باشد که برای گوش گیر استفاده می شود. ماده گوش گیر یک لاستیک سیلیکونی مایع با شفافیت بالا و دو بخشی می باشد که هیچ ضرری برای سلامتی انسان ندارد. نسبت ترکیب دو بخش 1:1 می باشد.

سیلیکون برای قطعات لاستیکی صنعتی

در شرکت SQUARE Silicone Material، به عنوان یک تولید کننده و ارائه دهنده لاستیک سیلیکونی پیشرو، گستره وسیعی از لاستیکهای سیلیکونی برای قالب گیری قطعات لاستیکی صنعتی ارائه می گردد.

  1. لاستیک سیلیکونی مایع برای قالب گیری با محافظت اضافی

   SQUARE® LSR1966-34A/B و LSR1966-39AE/BE یک لاستیک سیلیکونی مایع دو بخشی نوع اضافه شونده و کاتالیز شده با پلاتینیوم می باشد. نسبت ترکیب دو بخش A:B=10:1 می باشد. LSR دو بخشی با ویسکوزیته متوسط برای فرآیندهای قالب ریزی مناسب می باشند.

  1. لاستیک سیلیکونی مایع خود چسب

   در اینجا با یک لاستیک سیلیکونی مایع خود چسب آشنا می شوید که برای ساخت قطعات لاستیکی صنعتی طراحی شده است. این ماده یک لاستیک سیلیکونی مایع دو بخشی است که برای قالب تزریقی مناسب است. سختی آن تا 50 Shore A می رسد. نسبت ترکیب 1:1 می باشد. در دمای 20 درجه سانتیگراد دو بخش با هم مخلوط می شوند و سیلیکون صنعتی می تواند تا 5 روز در صورت بسته بودن بطور ایمن مصرف شود. این زمان با افزایش دما کاهش می یابد.

  1. لاستیک سیلیکونی مایع (LSR) برای واشر

   LIM1939-35A/B و LIM1939-60A/B لاستیک سیلیکونی مایع دو بخشی کاتالیز شده با پلاتینیوم هستند که برای قالب تزریقی واشر طراحی شده اند. این دو سری سیلیکون واشر دارای عملکرد بالا و عمر طولانی و مزایای بسیار دیگر می باشند. این مواد در تطابق با استانداردهای US CFR21. Part.177.2600، EN 14350.2 و EU RoHS می باشند.

  1. لاستیک سیلیونی فلوئوری

   سیلیکون فلورو سری SSFR1900 بصورت ماده سیلیکونی فلورید شده جامد یک بخشی با مقاومت به روغن بالا و میزان فلورید بالا ارائه می شود. این مواد کاربردهای فراوانی در صنایع مختلف از جمله هوایی، اتومبیل، پتروشیمی، دارویی و نظامی دارند.

لاستیک سیلیکونی پوشش

SQUARE دقیقا مکانی است که شما می توانید لاستیک سیلیکونی مناسی برای مواد پوششی بیابید. ما لاستیک سیلیکونی یک و دو بخشی کاتالیز شده با پلاتینیوم مورد نیاز شما را ارائه می دهیم. راه حلهای سیلیکون ما دارای مزایای کامل مورد نیاز شما می باشد. برای اطلاع بیشتر از پیشنهادات ما با ما تماس بگیرید.

  1. لاستیک سیلیکونی برای پرینت یا پوشش بر روی پارچه (برای جلوگیری از سر خوردن)

   SQUARE® LSR6030 یک لاستیک سیلیکونی با ویسکوزیته پایین و دو بخشی است که با پلاتینیوم کاتالیز شده است. نسبت ترکیب بخشهای A و B به صورت 1:1 است. مواد سیلیکونی برای پرینت یا پوشش بر روی پارچه ها و همچنین سطح پلی اورتان یا پلی استر برای جلوگیری از سر خوردن، دکوراسیون و پوشش عیوب مناسب هستند.

  1. لاستیک سیلیکونی یک بخشی

   این محصول یک لاستیک سیلیکونی مایع یک بخشی، کاتالیز شده با مخلوط سیلوکسان پلاتینیوم می باشد. این ماده دارای سیالیت بالا بوده و امکان ذخیره سرما را می دهد. این لاستیک سیلیکونی یک جوهر پرینت ایده آل برای پرینت تصویر، پرینت انتقالی و پرینت اسپری می باشد. ویسکوزیته آن می تواند با اضافه کردن حلالهای خاص تغییر کند. ما می توانیم رنگ لاستیک سیلیکونی خود را برای جوهر پرینت با بکار بردن انواع رنگدانه ها تغییر دهیم تا نیاز مشتری را برآورده سازیم. این لاستیک سیلیکونی می تواند برای تولید محصولات سیلیکونی عمومی بوسیله قالب ریزی کلی مورد استفاده قرار گیرد.

  1. لاستیک سیلیکونی مایع RTV

   RTV-LSR یک لاستیک سیلیکونی مایع دو بخشی با ویسکوزیته پایین، قابل نگهداری در دمای محیط و کاتالیز شده با پلاتینیوم می باشد. نسبت ترکیب دو بخش بایستی 1:1 باشد. RTV-LSR دارای شفافیت بالا، چسبندگی قوی به لاستیک سیلیکونی عمومی، ویسکوزیته پایین و ... می باشد. این RTV-LSR به عنوان لاستیک سیلیکونی بر روی سطوح و همچنین اتصال بین قطعات سیلیکونی بکار می رود.

  1. لاستیک سیلیکونی مایع (LSR ) برای پوشش

   این ماده یک لاستیک سیلیکونی مایع با استحکام بالا و ویسکوزیته بالا برای کاربرد های پوشش دهی می باشد. این ماده دارای هیچ نوع عامل متصل کننده ، کاتالیست پلاتینیوم و کند ساز نمی باشد. ماده پوشش می تواند با اضافه کردن رنگ بنیادی و ساییدن و اضافه کردن عامل اتصال، کاتالیست پلاتینیوم و کند کننده برای تولید جوهر با انواع رنگها بکار رود.

  1. لاستیک سیلیکونی برای صفحه لوگو/ لاستیک سیلیکونی مایع (برای تولید عنوان تجاری)

   این لاستیک سیلیکونی مایع یک بخشی با استحکام بالا و کاتالیز شده با پلاتینیوم تشکیل شده از ترکیب اولیه، متصل کننده، کاتالیست، پر کننده و افزودنی ها می باشد. به دلیل اینکه این ماده دارای هیچگونه ماده فلزی سنگین و حلال هیدروکربنهای آروماتیک نمی باشد، لاستیک سیلیکونی ما برای صفحه لوگو برای سلامتی انسان مضر نمی باشد و به عنوان یک محصول سازگار با محیط زیست شناخته می شود. به دلیل برگشت پذیری الاستیک عالی و چسبندگی خوب به پارچه، این ماده برای تولید صفحات لوگو بکار می رود.

افزودنی

ما یک تولید کننده و ارائه دهنده متخصص افزودنی در چین در شهر شنزن می باشد. شرکت ما دارای دسترسی آسان به حمل و نقل دریایی، زمینی و هوایی می باشد. این مزایای جغرافیایی به ما امکان ارائه محصولاتمان بصورت مناسب و کاملا اقتصادی را می دهد.

  1. رنگدانه

   ما قادر به ترکیب رنگها و تولید رنگهای خاص مورد نظر مشتری هستیم. راهنمایی کاربران بر حسب نیاز ارائه می گردد. ما به عنوان یک تولید کننده و ارائه دهنده مواد سیلیکونی با تجربه در چین، از تکنولوژیهای جدید استفاده کرده و محصولات جدید تولید می کنیم. ما به دلیل تلاش پیوسته خود قادر به مواد سیلیکونی جدید شامل لاستیک سیلیکونی با محافظت سریع و لاستیک سیلیکونی برای مقاصد پزشکی و ... هستیم.

  1. پیش رنگ

   پیش رنگ PT28 برای اتصال بین لاستیک سیلیکونی و سطوح غیر آلی مانند فلز، شیشه و مواد سرامیکی مناسب می باشد. این ماده بسیار فعال بوده و یک عامل ترکیب سیلان قابل تفکیک می باشد. هیدرولیز این پیش رنگ می تواند خنک شود و با هیدروکسیل مواد غیر آلی ترکیب گردد تا SiO تشکیل شود. گروه آلی آن می تواند به لاستیک سیلیکونی متصل شود تا استحکام اتصال را بالا ببرد.

  1. کاتالیست

   ما یک تولید کنند و ارائه دهنده متخصص کاتالیست ترکیبی پلاتینیوم در چین هستیم. شرکت ما در شهر شنزن می باشد که دسترسی آسان به حمل و نقل دریایی، خشکی و هوایی دارد. مزایای جغرافیایی ما به ما اجازه می دهد تا محصولات خود را به خوبی و کاملا به صرفه ارسال نماییم.

  1. چسب

   ما در SQUARE یک انتخاب چسب دو بخشی یا یک بخشی را پیشنهاد می دهیم. عامل اتصال یا چسبیدن برای افزایش استحکام چسبیدن بین لاستیک سیلیکونی و سطوح مواد که پوشش دارند بکار می رود.

روغن سیلیکون و رزین سیلیکون

در SQUARE به عنوان یک تولید کننده پیشرو مواد سیلیکونی، ما قادر به ارائه روغنها و رزینهای سیلیکونی با مشخصات مختلف می باشد. کلیه این سیالهای سیلیکونی با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه می شوند.