محتوی چند رسانه ای برای شرکت و محصولات

لاستیک سیلیکونی صنایع الکترونیک

لاستیک سیلیکونی معمولا در صنایع الکترونیک برای انواع مقاصد مانند پوشش و جمع آوری و .. استفاده می شود. شما می توانید لاستیک سیلیکونی عایق یا رسانا را در رولر پرینتر لیزری، صفحه کلید کامپیوتر، صفحه گشی همراه و بسیاری دیگر از لوازم الکترونیک بیابید. در SQUARE ما بهترین انتخاب لاستیک سیلیکونی قالب تزریقی را برای کاربردهای الکترونیک شما ارائه می دهیم.

  1. سیلیکون مایع فوم برای پرینتر لیزری

   اینجا شما می توانید یک لاستیک سیلیکونی مایع دو بخشی عالی محافظت شده با پلاتینیوم و مناسب برای فرآیند قالب تزریقی پیدا کنید. سیلیکون تزریقی می تواند به پوشش الاستیک رولر فشاری پرینتر دفاتر اداری و دستگاههای کپی تزریق شود. می تواند رسانا یا عایق باشد. دو بخش (A و B) لاستیک سیلیکونی می توانند به نسبت مناسب مخلوط شده و سپس تحت شرایط بسته خاص برای 5 روز در دمای 20 درجه استفاده شوند. زمان با افزایش دما کاهش می یابد.

  1. لاستیک سیلیکونی برای صفحه کلید کامپیوتر

   این سری از محصولات به لاستیک سیلیکونی مایع نیمه شفاف کاتالیز شده با پلاتینیوم دو بخشی اطلاق می گردد. این لاستیکهای سیلیکونی دارای سیالیت بالا، برگشت پذیری الاستیک خوب، مقاومت برشی بالا، کوتاه شدگی پایدار و ... می باشند. این مواد مقاومت بالا در برابر دماهای بالا و پایین داشته و قادر به کار در دمای 60- تا 250 درجه سانتیگراد می باشند. خصوصیات عالی لاستیک سیلیکونی باعث شده تا برای مغزی صفحه کلید کامپیوتر قالب تزریقی استفاده شود.

  1. لاستیک سیلیکونی برای صفحه کلید گوشی همراه (محافظت شده در دمای بالا)

   این لاستیک سیلیکونی مایع کاتالیز شده با پلاتینیوم دو بخشی برای قالب تزریقی دما بالا مناسب است. بهترین خاصیت این ماده آنست که می تواند در دمای بالا به سرعت محافظت شود. ماده محافظت شده دارای برگشت پذیری خوب، مقاومت برشی بالا، پایداری حرارتی عالی، عدم تغییر رنگ، کوتاه شدگی کم و استهلاک پایین می باشد. به دلیل این مشخصات خوب، این لاستیک سیلیکونی مایع بطور وسیعی در تولید صفحه کلید گوشی همراه P+R استفاده می گردد.

  1. ژل سیلیکونی سرپوش الکترونیک و کاهش دما

   ژل سیلیکون سرپوش الکترونیک و کاهش دما یک لاستیک سیلیکونی مایع کاتالیز شده با پلاتینیوم دو بخشی است که نسبت مخلوط دو بخش 1:1 می باشد. این ژل سیلیکونی دارای مقاومت حرارتی بالا، نشت روغن صفر، توانایی انتشار گرما بالا، غیر سمی، سازگار با محیط زیست و ... است. سیالیت و رسانایی آن قابل تغییر بر اساس نیاز مشتری می باشد. این ژل سیلیکونی در سرپوش و کاهش دمای چیپهای الکترونیک مانند PCB، CPU، MPU، LED و ... بکار می رود.

  1. لاستیک سیلیکونی محافظ برای صنعت الکترونیک

   ژل سیلیکونی پوشش الکترونیک یک لاستیک سیلیکونی مایع قالبی است که با پلاتینیوم کاتالیز شده و دو بخشی است و دو بخش با نسبت 1:1 استفاده می شوند. این ماده ولکانیزاسیون در دمای محیط یا دمای پایین را پشتیبانی می کند. ژل سیلیکونی پوشش الکترونیک ما دارای عبور بالا و غیر سمی و سازگار با محیط زیست است. این محصول در پوشش PCB بکار می رود.

Shenzhen SQUARE Silicone Co., Ltd.

آدرس:Building 9th, 3rd Phase, Hemei Industrial Park, Pingzi Road, Pingdi Block, Shenzhen, PR China 518117
الهاتف:
+86-755-28805066
+86-755-28805339 (بین الملل)
+86-755-28805066 (داخل کشور)
فیکس: +86-755-28805428