محتوی چند رسانه ای برای شرکت و محصولات

لاستیک سیلیکونی برای صنایع برق

SILICONE SQUARE یک شرکت تولید کننده و ارائه دهنده مواد سیلیکونی مایع متخصص در چین می باشد. ما به استفاده از تکنولوژیهای جدید و تولید محصولات جدید ادامه می دهیم. در نتیجه، ما قادر به ارائه مواد سیلیکونی جدید شامل LSR عایق و رسانا و محصولات دیگر هستیم. اگر شما محصولات مورد دلخواه خود را در تولیدات ما نیافتید، لطفا با ما درمیان بگذارید. تیم طراحی ما و متخصصان خدمات مشتری ما به شما راه حلهای مناسب برای نیازتان ارائه خواهند داد.

    1. سیلیکون مایع با ویسکوزیته پایین برای ترمینال کابل برق/ عایق

      LIM1520/LIM1550 یک لاستیک سیلیکونی دو بخشی، محافظت شده با پلاتینیوم، ویکوزیته پایین، عایق مایع برای فرآیندهای قالب تزریقی می باشد. لاستیک سیلیکونی مایع ما دارای عملکرد مطمئن، مقاومت دی الکتریک بالا، مقاومت ردیابی خوب، خاصیت ضد آب سطحی خوب و ... می باشد. این ماده مناسب تولید اتاقک ترانفورمر و بوش عایق و محفظه اطفاء قوس الکتریکی خلا می باشد.

    1. گریس سیلیکونی برای لوازم جانبی شرینک سرد

      این گریس سیلیکونی برای لوازم جانبی شرینک سرد طراحی شده است که یک ماده سیلیکونی مایع عایق است. از ترکیب روغن سیلیکونی با پر کننده عایق برق و ضخامت دهنده تشکیل شده است. این ماده می تواند حالت خمیری ویسکوز خود را برای مدت طولانی در دمای بین 50- تا 230 درجه سانتیگراد حفظ کند.