محتوی چند رسانه ای برای شرکت و محصولات

کابل برق جمع شده سرد LSR

سریهای LSR به عنوان لاستیک سیلیکونی مایع کاتالیز شده پلاتینیوم دو قسمتی با استحکام بالا شناخته شده اند. این ها مخصوصا برای قالب تزریقی ساخته می شوند. مدلهای موجود LIM1510-35A/B و LIM1510-45A/B هستند. لطفا برای اطلاعات جزیی تر به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

  1. لوازم جانبی کابل برق جمع شده سرد ولتاژ متوسط LSR

   لوازم جانبی کابل برق جمع شده سرد ولتاژ متوسط LSR یک لاستیک سیلیکونی مایع کاتالیز شده پلاتینیوم دو قطعه ای است. دو قطعه این محصول به نامهای A و B شفاف و خاکستری هستند و نسبت ترکیب این دو 1 به 1 است. مقاومت ردیابی این LSR کلاس 1A3.5 بر اساس استاندارد IEC60587 می باشد. لوازم جانبی کابل برق جمع شده سرد ولتاژ متوسط LSR ما دارای قابلیت انبساط بالا، مشخصه غیر قابل ردیابی خوب، مقاومت پاره شدگی بالا و ... می باشد. این ماده با قالب تزریقی و ولکانیزاسیون سریع همخوانی دارد. این LSR برای پایان جمع شدگی سرد، لوله عایق، اتصال و گریز و ... استفاده می شود.

  1. لوازم جانبی کابل برق عایق ولتاژ بالا LSR

   لوازم جانبی کابل برق عایق ولتاژ بالا LSR یک لاستیک سیلیکونی مایع مقاوم ولتاژ کاتالیز شده پلاتینیوم دو قطعه ای است. دو قطعه این محصول به نامهای A و B شفاف و خاکستری هستند و نسبت ترکیب این دو 1 به 1 است. مقاومت ردیابی لوازم جانبی کابل برق عایق ولتاژ بالا LSR ما دارای قابلیت انبساط بالا، مشخصه غیر قابل ردیابی خوب، مقاومت پاره شدگی بالا، عملکرد الکتریکی خوب و ... می باشد. این ماده با قالب تزریقی و ولکانیزاسیون سریع همخوانی دارد و می تواند ولتاژ بالا را تحمل کند. این LSR معمولا برای 66، 110 و 220 ولت برای پایان جمع شدگی سرد، لوله عایق، اتصال و گریز و ... استفاده می شود.

  1. لاستیک سیلیکونی جامد محافظت بالا/لاستیک سیلیکونی جامد دو بخشی برای عایقها

   شرح کالا لاستیک سیلیکونی جامد SSR1501 یک لاستیک سیلیکونی جامد دو بخشی کاتالیز شده با پلاتینیوم برای اکستروژن یا قالب گیری است. لاستیک سیلیکونی جامد دو بخشی ما دارای مقاومت عمر بالا، مقاومت پاره شدگی بالا، خاصیت دی الکتریک عالی، مقومت کششی بالا و ... می باشد. غیر فعال، پایدار و مقاوم به محیط خاص و دما 60- تا 230 درجه انتیگراد می باشد و خواص مفید خود را حفظ می کند. به دلیل این خصوصیات، لاستیک سیلیکونی ما برای قطع کوتاه شدگی سرد، عایق لوله، اتصال و ... بکار می رود.

به عنوان تولید کننده و ارائه دهنده چینی LSR برای عایقها، مواد سیلیکونی SQUARE قادر به ارائه انواع محصولات سیلیکونی است. شرکت ما دارای گواهینامه ایزو 9001 است. غیر از LSR برای عایق، ما سیلیکون نوع خوراکی و لاستیک سیلیکونی برای اهداف پزشکی و ... ارائه میدهیم. لطفاً با ما تماس بگیرید. ما به شما محصول با کیفیت بالا و قیمت پایین تحویل می دهیم.