محتوی چند رسانه ای برای شرکت و محصولات

لاستیک سیلیکونی اتومبیل

به شرکت SQUARE Silicone Materials خوش آمدید. شرکت ما دارای گواهینامه ایزو 9001 می باشد. ما با بهره گیری از تجهیزات تولید و تکنولوژی پیشرفته امکان تولید سیلیکون برای اتومبیل و همچنین گستره وسیعی از لاستیکهای سیلیکونی با شفافیت بالا و لاستیک سیلیکونی ویسکوالاستیک و ... را داریم. محصولات ما در زمینه های محصولات الکترونیک، برق، تجهیزات پزشکی، محصولات کودک، تجهیزات آشپزخانه، اتومبیل، پارچه، مهندسی مکانیک و دیگر محصولات مصرفی کاربرد دارند.

  1. سیلیکون پوششی برای کیسه هوا اتومبیل

   سیلیکون پوششی مانند یک لاک رزینی سیلیکونی عایق برای پوشش ها و لوله های فایبر گلاس سیلیکونی آلی بکار می رود. پس از ولکانیزاسیون، بصورت یک غشای الاستیک در می آید. غشای شکل گرفته دارای مقاومت حرارتی بالا، مقاومت به حریق بالا و ضد رطوبت، عایق مناسب و توانایی آب بندی خوب است. محصولات عایقی که با این سیلیکون پوشش داده می شوند می توانند خاصیت عایقی خود را پس از خم شدن نیز حفظ کنند. این سیلیکون پوششی برای پوشش سطح کیسه هوای اتومبیل بکار می رود.

  1. لاستیک سیلیکونی برای سیم احتراق اتومبیل و دوشاخه جرقه

   لاستیک سیلیکونی مایع دو بخشی کاتالیز شده با پلاتینیوم بوسیله تست UL 94 تایید شده و به کلاس سطح V0 و V1 رسیده است. به دلیل داشتن PMPS می تواند در شرایط دمایی بالا مانند بیش از 200 درجه سانتیگراد به صورت عادی کار کند. این لاستیک سیلیکونی مایع دارای مقاومت دمایی بالا بوده و برای تولید سیم احتراق و دوشاخه جرقه اتومبیل بکار می رود.

  1. LSR کند کننده شعله UL-94-V0

   این لاستیک سیلیکونی مایع دو بخشی کاتالیز شده با پلاتینیوم در تطابق کامل با استاندارد UL-94-V0 تولید می شود. به دلیل کند کنندگی شعله و مقاومت حرارتی خوب، این LSR برای تولید کویلهای جرقه، کلاهک ولتاژ بالا و ... بکار می رود.

  1. لاستیک سیلیکونی برای محصولات پلاستیک داخلی خودرو

   افزودنی بهینه شده سیلیکون یک ماده دانه شکل بوده که دارای وزن ملکولی بسیار بالا معادل 50 درصد محتوی سیلوکسان می باشد. این ماده به منظور یک افزودنی در بیشتر سیستمهای سازگار با پلی آمید برای تغییر مشخصات سطح پلاستیک طراحی شده است. افزودنی بهینه شده سیلیکونی ما دارای مقاومت محیطی بالا و مصرف انرژی پایین می باشد. این ماده می تواند مقاومت کشیدگی و صافی سطوح پلاستیک را بهبود دهد و به عنوان یک افزودنی در سیستمهای سازگار پلی آمید بکار رود.

Shenzhen SQUARE Silicone Co., Ltd.

آدرس:Building 9th, 3rd Phase, Hemei Industrial Park, Pingzi Road, Pingdi Block, Shenzhen, PR China 518117
الهاتف:
+86-755-28805066
+86-755-28805339 (بین الملل)
+86-755-28805066 (داخل کشور)
فیکس: +86-755-28805428