محتوی چند رسانه ای برای شرکت و محصولات

لاستیک سیلیکونی غذایی

شرکت SQUARE Silicon Materials یک تولید کننده و ارائه دهنده سیلیکون غذایی در چین می باشد. در طول سالها تلاش، ما قادر به تولید انواع لاستیکهای سیلیکونی مایع و جامد بر اساس نیازهای مشتریان مختلف هستیم. مواد اولیه با کیفیت، پرسنل آموزش دیده، طراحی علمی و تجربه باعث تضمین کیفیت ما شده است. محصولات ما در زمینه های محصولات الکترونیک، الکتریکی، تجهیزات پزشکی، محصولات کودک، وسایل آشپزخانه، اتومبیل، پارچه، مهندسی مکانیک، دیگر محصولات و ... کاربرد دارند.

  1. LSR برای صفحه پخت

   لاستیک سیلیکونی مایع (LSR) یک ماده سیلیکونی کاتالیز شده با پلاتینیوم دو بخشی است که بطور خاص برای تولید صفحه پخت طراحی شده است. نسبت ترکیب دو بخش 100:2 (B:A) می باشد. پس از ترکیب، لاستیک سیلیکونی غذایی دارای خصوصیت عایقی بالا، مقاومت حرارتی و الاستیسیته مناسب می گردد. این ماده بطور وسیعی در محصولات عایقی، مقاوم حرارتی، مقاصد ضد آب و ضد رطوبت بکار می رود. به عنوان نمونه ماده LSR برای پوشش فایبر گلاس، لوله فایبر گلاس و برای تولید صفحه پخت ایده آل است.

  1. LSR برای تجهیزات خانگی

   QUARE®LIM3919-XXA/B یک لاستیک سیلیکونی مایع مقاوم، نیمه شفاف، دو بخشی و کاتالیز شده با پلاتینیوم می باشد که برای فرآیند قالب تزریقی مناسب می باشد. این سری از مواد سیلیکونی مایع با استانداردهای USA FDA CFR 21.Part.177.2600 و EN14350-2 تطابق دارد. در دمای محیط، سیلیکون غذایی می تواند برای 5 روز بطور ایمن در صورت بسته بودن پس از ترکیب بخشهای A و B استفاده شود. این زمان در صورت افزایش دما کاهش می یابد.

  1. LSR برای قالب کیک

   LSR برای قالب کیک یک لاستیک سیلیکونی مایع کاتالیز شده با پلاتینیوم دو بخشی است. دو بخش A و B با نسبت 1:1 تریب می شوند. این لاستیک سیلیکونی دارای برگشت پذیری الاستیک بالا، مقاومت حرارتی و عدم استهلاک خوب می باشد. این ماده پایدار بوده و به محیطهای با دمای 60- تا 250 درجه سانتیگراد مقاوم است و خصوصیات خود را حفظ می کند. این LSR برای ساخت قالب کیک بکار می رود.