محتوی چند رسانه ای برای شرکت و محصولات

لاستیک سیلیکونی پوشش

SQUARE دقیقا مکانی است که شما می توانید لاستیک سیلیکونی مناسی برای مواد پوششی بیابید. ما لاستیک سیلیکونی یک و دو بخشی کاتالیز شده با پلاتینیوم مورد نیاز شما را ارائه می دهیم. راه حلهای سیلیکون ما دارای مزایای کامل مورد نیاز شما می باشد. برای اطلاع بیشتر از پیشنهادات ما با ما تماس بگیرید.

  1. لاستیک سیلیکونی یک بخشی

   این محصول یک لاستیک سیلیکونی مایع یک بخشی، کاتالیز شده با مخلوط سیلوکسان پلاتینیوم می باشد. این ماده دارای سیالیت بالا بوده و امکان ذخیره سرما را می دهد. این لاستیک سیلیکونی یک جوهر پرینت ایده آل برای پرینت تصویر، پرینت انتقالی و پرینت اسپری می باشد. ویسکوزیته آن می تواند با اضافه کردن حلالهای خاص تغییر کند. ما می توانیم رنگ لاستیک سیلیکونی خود را برای جوهر پرینت با بکار بردن انواع رنگدانه ها تغییر دهیم تا نیاز مشتری را برآورده سازیم. این لاستیک سیلیکونی می تواند برای تولید محصولات سیلیکونی عمومی بوسیله قالب ریزی کلی مورد استفاده قرار گیرد.

  1. لاستیک سیلیکونی مایع RTV

   RTV-LSR یک لاستیک سیلیکونی مایع دو بخشی با ویسکوزیته پایین، قابل نگهداری در دمای محیط و کاتالیز شده با پلاتینیوم می باشد. نسبت ترکیب دو بخش بایستی 1:1 باشد. RTV-LSR دارای شفافیت بالا، چسبندگی قوی به لاستیک سیلیکونی عمومی، ویسکوزیته پایین و ... می باشد. این RTV-LSR به عنوان لاستیک سیلیکونی بر روی سطوح و همچنین اتصال بین قطعات سیلیکونی بکار می رود.

  1. لاستیک سیلیکونی مایع (LSR ) برای پوشش

   این ماده یک لاستیک سیلیکونی مایع با استحکام بالا و ویسکوزیته بالا برای کاربرد های پوشش دهی می باشد. این ماده دارای هیچ نوع عامل متصل کننده ، کاتالیست پلاتینیوم و کند ساز نمی باشد. ماده پوشش می تواند با اضافه کردن رنگ بنیادی و ساییدن و اضافه کردن عامل اتصال، کاتالیست پلاتینیوم و کند کننده برای تولید جوهر با انواع رنگها بکار رود.

  1. لاستیک سیلیکونی برای صفحه لوگو/ لاستیک سیلیکونی مایع (برای تولید عنوان تجاری)

   این لاستیک سیلیکونی مایع یک بخشی با استحکام بالا و کاتالیز شده با پلاتینیوم تشکیل شده از ترکیب اولیه، متصل کننده، کاتالیست، پر کننده و افزودنی ها می باشد. به دلیل اینکه این ماده دارای هیچگونه ماده فلزی سنگین و حلال هیدروکربنهای آروماتیک نمی باشد، لاستیک سیلیکونی ما برای صفحه لوگو برای سلامتی انسان مضر نمی باشد و به عنوان یک محصول سازگار با محیط زیست شناخته می شود. به دلیل برگشت پذیری الاستیک عالی و چسبندگی خوب به پارچه، این ماده برای تولید صفحات لوگو بکار می رود.