محتوی چند رسانه ای برای شرکت و محصولات

سیلیکون برای حفظ سلامتی و محافظت

لاستیک سیلیکونی معمولا برای کاربردهایی بکار می رود که برای سلامتی انسان و محافظت کاربرد دارند. در شرکت SQUARE Silicone، ما انتخابهای خوبی برای ژل سیلیکونی، لاستیک سیلیکونی مایع و لاستیک سیلیکونی جامد برای برآورده سازی نیاز شما برای محصولاتی نظیر پروتز سینه، ستون بینی، گوش گیر و ... ارائه می دهیم.

  1. ژل سیلیکون مایع برای پروتزهای سینه

   ژل سیلیکون ترکیبی از هر دو ماده جامد و مایع می باشد و به عنوان یک ژل شبه جامد شناخته می شود. این ژل سیلیکونی کاتالیز شده با پلاتینیوم دو بخشی دارای دانسیته پایین بوده و دارای میزان ناچیز یا بدون مواد پرکننده مانند SiO2 یا رزین MQ می باشد. به دلیل ژله ای شکل بودن ظاهر آن، معمولا به آن ژل ژله ای اطلاق می گردد. ژل سیلیکونی ما دارای شفافیت بالا، سختی صفر، غیر سمی، بدون بو و آسان برای محافظت می باشد. این ماده در دمای 50- تا 200 درجه سانتیگراد با حفظ کلیه خصوصیات مفید خود می تواند کار کند.

  1. لاستیک سیلیکونی برای مقاصد تحمل ضربه

   این لاستیک سیلیکونی مایع دو بخشی کاتالیز شده با پلاتینیوم و دانسیته پایین دارای مقدار ناچیز و یا بدون مواد پر کننده مانند رزین SiO2 و MQ می باشد و مناسب برای فرآیند قالب گیری می باشد. خصوصیات اصلی این لاستیک سیلیکونی شامل برگشت پذیری عالی، نرخ کوتاه شدگی پایدار، سیالیت خوب و ... می باشد. این ماده می تواند تحت شرایط دمایی 50- تا 200 درجه سانتیگراد با حفظ خصوصیات مفید خود کار کند. این لاستیک سیلیکونی به دلیل پایین بودن چسبناکی و سختی بخش A ، می تواند اثر کاهش لرزش خوبی داشته باشد. این ماده برای مقاصد دفع ضربه مورد استفاده قرار می گیرد. سختی لاستیک سیلیکونی ما می تواند تنظیم گردد و در نتیجه درجات مختلف دفع ضربه ایجاد گردد. با افزودن مواد پرکننده خاصیت رسانایی الکتریکی به آن اضافه می شود. این محصول معمولا برای تولید کفی کفش بکار می رود.

  1. لاستیک سیلیکونی برای گیره بینی

   این لاستیک سیلیکونی مایع دو بخشی کاتالیز شده با پلاتینیوم با شفافیت بالا برای تولید گیره بینی عینکهای معمولی طراحی و ساخته شده است. این ماده دارای ویسکوزیته پایین، عبور نو بالا، مقاومت متوسط و نسبتا نرم می باشد. دو بخش بایستی به نسبت 1:1 با هم مخلوط شوند.

  1. لاستیک سیلیکونی مناسب برای فرآیند قالب گیری

   این لاستیک سیلیکونی مایع دو بخش کاتالیز شده با پلاتینیوم با ویسکوزیته پایین به دلیل نداشتن فلزات سنگین و حلال هیدروکربن آروماتیک برای سلامتی انسان بهیچ وجه مضر نمی باشد. این ماده برای فرآیند قالب گیری مناسب بوده و نسبت ترکیب دو بخش بایستی 1:1 باشد. این لاستیک سیلیکون می تواند در دمای بالا و پایین محافظت شود که محافظت سریع در دمای بالا صورت می گیرد. این ماده اساسا برای تولید اسباب بازی بزرگسالان استفاده می شود.

Shenzhen SQUARE Silicone Co., Ltd.

آدرس:Building 9th, 3rd Phase, Hemei Industrial Park, Pingzi Road, Pingdi Block, Shenzhen, PR China 518117
الهاتف:
+86-755-28805066
+86-755-28805339 (بین الملل)
+86-755-28805066 (داخل کشور)
فیکس: +86-755-28805428